Royal Blue, büyük ailelerin ihtiyaçlarına uygun olarak 3,5 kat şeklinde tasarlanmış bir VIP villa otel konsepti olup, her villa 10 kişilik kapasiteye sahiptir. Gayrimenkul sektörünün hızla gelişen yatırım alanı olan Şile – İstanbul’da yer almaktadır.

API İnşaat özellikle Lüks Villa Geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır ve 2006 yılından bu yana Güney Türkiye’de birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

API, portföyündeki konsept çalışması, gerçekleştirilmesi, pazar araştırması, pazarlama ve tesis yönetimi hizmetleri gibi gayrimenkul sektörünün her alanında üstün tasarım ve inşaat kalitesiyle anahtar teslim projelerini geliştirir ve üstlenir.

Villalar 3.5 katlı ve oldukça büyüktür ve asansör seçeneği mevcuttur. Her villa için özel park yeri ve genel bir park alanı bulunmaktadır. Zemin katta, 2 oturma odası (meclis veya küçük mutfağı olan bir misafir odası), ebeveyn banyolu yatak odası ve ortak banyo bulunmaktadır. 2. salon, dışarıda 30 metrekarelik özel bir terasa açılmaktadır. 1. katta geniş oturma odası, açık plan mutfak ve geniş ortak banyo bulunmaktadır. Oturma odası havuz ve bahçeye açılmaktadır. 2. katta hepsi ebeveyn banyolu 3 yatak odası ve sadece ebeveyn odası değil, aynı zamanda bir giyinme odası da bulunan büyük 2. bir yatak odası bulunmaktadır.

En üst katta muhteşem manzaralı bir terasa açılan geniş bir alan vardır.

Daha fazla bilgi için lütfen Royal Blue web sitesini ziyaret ediniz: www.royalblueistanbul.com

This post is also available in: İngilizce