Arazi yatırımının dünyadaki en güvenli ve verimli yatırım araçlarından biri olduğuna inanıyoruz. Invest4land markamız ile, nesilden nesile aktarılan teknik bilgiyi güçlü bir kurum kültürüyle birleştirerek titizlikle yönetilen benzersiz bir tarım arazisi modeli yaratarak, arazi yatırımını bir üst seviyeye taşıdık. Invest4Land’ın misyonu, küresel değişimi yeni nesil tarımsal yatırım modeline yönlendirmektir ve bu devrim niteliğindeki yatırım modeli, yıllarca süren çalışma, araştırma, özveri ve büyük altyapı yatırımlarının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Bugün itibariyle, Invest4Land uluslararası bireysel yatırımcılar ve kurumsal yatırımcılar adına 60 tarım arazisi varlığını yönetmektedir.

Yatırımcılarımıza ekili tarım arazileri seçenekleri sunarken ağırlıklı olarak ceviz gibi güvenli ve değerli ürünlerin üretimine odaklanıyoruz. Projelerimiz Türkiye’nin farklı bölgelerinde olmakla birlikte çoğunlukla Manisa bölgesinde yer almaktadır.

Belirli müşteri yatırım hedeflerini karşılamak için tamamen özelleştirilmiş, ayrı ayrı yönetilen araziler sunuyoruz. Tarımsal yatırımlar, aşağıda belirtilen bir dizi fayda ile kurumsal yatırımcıları çekmeye çalışmaktadır:

  • Cazip yatırım getirisi
  • Mükemmel sermaye koruması
  • Portföy çeşitlendirme
  • Düşük risk
  • Hisse senetleri ve tahviller gibi geleneksel varlıklarla düşük korelasyon

Daha fazla bilgi için lütfen Invest4Land web sitesini ziyaret edin: www.invest4land.com

This post is also available in: İngilizce