Bir holding varlık şirketi olan Concept Investment Ltd, yatırımcılarına Türkiye’deki farklı arazilerin satıcı şirketi olarak hareket etmektedir. Şirket ayrıca “Investland Emlak Tarım Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” adıyla bir tarım yönetimi şirketi ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Tüm yatırım ürünleri Invest4land markası altında yatırımcılara invest4land.com internet sitesi üzerinden satılmaktadır.

Tarım Arazileri ağırlıklı olarak ceviz bahçesinden oluşmakla birlikte badem, zeytin, üzüm ve seralar da bulunmaktadır. 2017 yılına gelindiğinde, Concept Investment Ltd, Türkiye’nin ve bölgenin en büyük tarım arazisi varlık şirketlerinden biridir.

Apaydın ailesinin uzun yıllardır tarımla uğraşan yeni nesil CEO’su Alper Apaydın, aynı zamanda Concept Investment Ltd.’nin kurucusudur. Apaydın, aynı zamanda inşaat, turizm, tarım, yenilenebilir enerji ve konaklama işletmeleri gibi başarılı markaların yer aldığı API Grubunun da CEO’sudur. Tüm şirketler ayrı bir varlık şeklinde olup, çok başarılı bir geçmişe sahiptirler.

This post is also available in: İngilizce