API Tur, API Turizm Grubu bünyesinde bulunan uzman bir tatil şirketidir ve 2006 yılından bu yana Türkiye’de en yüksek kalitede otel, villa ve daire sunmaktadır. Türkiye genelinde çok sayıda yüksek kaliteli tesislerimiz bulunmakla birlikte en popüler destinasyonlarımız İstanbul, Bodrum, Fethiye, Antalya, Kalkan ve Yunan Adaları’dır. Türkiye’nin en seçkin tatil merkezlerinden bazılarında lider bir tatil hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

Yüksek motivasyona sahip kadromuz, birinci sınıf bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır ve sizi lüks tatil merkezlerimizden birinde ağırlamaktan mutluluk duyacaklardır. En kaliteli müşteri hizmetini ve sonsuza kadar unutamayacağınız bir tatil deneyimini sizlere sunmak bizim en önemli hedefimizdir. Gayrimenkullerimizin seçiminde büyük özen göstermekteyiz ve tüm konaklama imkanlarımız ödenen paranın karşılığını vermektedir.

Tüm villalarımız ve dairelerimiz yüksek standartlarda yapılır ve sürekli bakımı sağlanır. Talep ettiğimiz yüksek standartlarımızın karşılanmasını sağlamak için mülklerin tamamını portföyümüze eklemeden önce dikkatlice kontrol etmekteyiz.

www.apitour.com

This post is also available in: İngilizce