2006 yılında Türkiye’nin güney bölgelerinde başlamış olan inşaat tecrübemiz, bu tarihten itibaren tamamladığımız birçok farklı ve başarılı ‘Serviced Apartments’ projesiyle ve yeni projelerle devam etmektedir.

Emlak yatırımının, doğru konsept ve lokasyonla birlikte yatırımcıların yüksek getiri elde edecekleri bir yatırım çeşidi olduğuna inanıyoruz. Yıllar içerisinde inşaat sektöründeki bilgi birikimimizi kiralama yönetimi ile birleştirdik. Bu strateji, yatırımcılarımıza yalnızca eşsiz yaşam deneyimleri değil, bununla birlikte yüksek geri dönüş elde etme imkanı sunmamızı sağladı.
Royal Blue, şirketimizin yeni Lüks Villa ve ‘Serviced Apartments’ konsepti markamızdır ve bu markamız altında İstanbul ve Montenegro (Karadağ)’da yapımı devam eden projelerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda çok yakında Marbella, İspanya’da yapacağımız yeni projemizi de duyurmaya hazırlanmaktayız.
API GROUP’un bir parçası olmak, bizi birçok farklı açıdan güçlü kılıyor. Proje ve çalışmalarımızda kardeş pazarlama, media ve turizm şirketlerimizle iş birliği yapıyoruz. Sitemize hoş geldiniz; ekibimiz sizlerle tanışmak ve aynı zamanda ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

 

This post is also available in: İngilizce