Lokal Bligi ve Global Vizion

Bugün API Grup olarak; tarımdan gayrimenkule, enerjiden inşaata, turizmden medyaya kadar çeşitli sektörlerde büyümemizi devam ettirmekteyiz. Genel yönetim merkezimiz Türkiye’de olmakla beraber İngiltere, Karadağ, İspanya, Katar ve Çin’de ofislerimiz bulunmakta ve dünyanın farklı yerlerinde ortaklarımızla iş birliğimizi sürdürmekteyiz.

2004 yılında Londra’da uluslararası emlak danışmanı olarak ticarete başlayan API (Advantage Properties International), günümüzde çeşitli alt markalarıyla bir grup şirket haline gelmiştir. Bugün API Grup olarak; tarımdan gayrimenkule, enerjiden inşaata, turizmden medyaya kadar çeşitli sektörlerde büyümemizi devam ettirmekteyiz.

Genel yönetim merkezimiz Türkiye’de olmakla beraber İngiltere, Karadağ, İspanya, Katar ve Çin’de ofislerimiz bulunmakta ve dünyanın farklı yerlerinde ortaklarımızla iş birliğimizi sürdürmekteyiz.

Firmamızın ana stratejisi, tüm ürün ve hizmetlerimizde yüksek kaliteyi hedeflemek ve müşterilerimizin her daim memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığımız bütün iş ve uygulamalarda, insanın yanı sıra çevreye ve doğaya saygılı, yapıcı ve yararlı olmak en önemli standartlarımızdan olup, bu zihniyetimizi gerçekleştirdiğimiz projelere yansıtmaktayız.

API Group Projelerı

API Group Markaları

This post is also available in: İngilizce