YEREL BİLGİ İLE KÜRESEL VİZYON

API GROUP LTD, API GROUP markasının ana şirketidir. Grup markası bünyesinde, Türkiye, Bulgaristan, Birleşik Krallık ve Montenegro (Karadağ)’da, Tarım, Emlak, İnşaat, Yenilenebilir Enerji, Turizm ve Medya alanlarında bağımsız limited ve anonim şirketler bulunmaktadır.

API (Advantage Properties International), ticaret hayatına 2004 yılında Londra’da Uluslararası Emlak Danışmanı olarak başlamıştır. Bunu, Türkiye’de gayrimenkul operasyonları ve tarım arazisi ve işletme yatırımları izlemiştir. O zamandan beri API sürekli olarak büyüme göstermiş ve bugün API GROUP, Tarımsal Yatırım ve İşletme, İnşaat, Turizm ve Konaklama, Gayrimenkul Yatırımı, Medya ve Eğlence sektörlerinde kendi markalarına sahip olmakla birlikte aynı zamanda Yenilenebilir Enerji sektöründeki faaliyetlerini de sürdürmeye devam etmiştir.

Ana faaliyetlerimiz Türkiye, Bulgaristan ve İngiltere merkezlidir ve dünyanın farklı bölgelerinde iş ortaklarımız bulunmaktadır.

Şirketimizin ana stratejisi, tüm ürün ve hizmetlerimizde yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tüm iş uygulamalarımızda çevreye saygı duyarız. Bu anlayışımızı, tarım, gayrimenkul ve diğer tüm projelerimize ve departmanlarımıza yansıtmaktayız.

This post is also available in: İngilizce